Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová

 
 
 

+421 917 977 936

 
 
 
 
Obľúbené produkty
Musíte sa prihlásiť.
 
 

Čelovky PETZL

Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
zväčšiť obrázok
Záruka 3 roky
Ušetríte: 20 %
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
 
Špeciálna ponuka pre Vás - pri zakúpení tohto produktu môžete získať darček...
 • Led žiarovka V-TAC E27, 9W, 806lm
  zľava 100%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €1,41 bez DPH
  €1,69 s DPH
  ušetríte: €1,69
  Zdarma
 • LED Kľúčenka Xtar
  zľava 100%
  Cena: €8,33 bez DPH
  €9,99 s DPH
  ušetríte: €9,99
  Zdarma
 • LED Baterka Tank007 F1, 1 Režim
  zľava 40%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €11,66 bez DPH
  €13,99 s DPH
  ušetríte: €5,60
  €8,39
 • Nemám záujem o darček
Pridať označené ponuky, spolu s Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Čelovka PETZL Reactik+ Oranžová

Inteligentná dobíjacia čelovka s technológiou Reactive Lighting a Bluetooh, ovládateľná cez chytrý mobilný telefón. Vďaka technológii Reactive Lighting - Senzor automaticky nastaví svietivosť a optimalizuje výdrž. Akumulátor 1800mAh. Dobíjanie cez USB.
Výrobca: PETZL
Kód produktu:E95 HMI
Záruka:
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Bežná cena: €85,83 bez DPH
€103,00 s DPH
Vaša cena: €68,67 bez DPH
€82,40 s DPH
Nakúpte nad 30€ a máte dopravu zadarmo.
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Svetelný tok (lm):300
Dosah svetla (m):110
Napájanie:vstavaný zdroj
Použitá LED:Iná
Počet režimov:5
Pamäť režimov:Áno
Nabíjanie v tele:áno
Záruka v rokoch:3
Farba svetla:studená bielačervená
Materiál:Tvrdený plast
Životnosť LED (hod):50 000
Odolnosť voči nárazu (m):1,5
Povrch reflektora:SMO hladký
Vodeodolnosť/IPX:IPX-4
Balené s akumulátorom/zdrojom:áno
Farba tela svietidla:bielaoranžová
Váha /bez zdroja/ v g:115
Použitý reflektor:TIR optika
Pracovné napätie:3 ~ 4,5V
Počet LED:3

Popis

Inteligentná dobíjacia čelovka s technológiou Reactive Lighting a Bluetooh, ovládateľná cez chytrý mobilný telefón. Tento model ponúka outdoorovým nadšencom kompaktné inteligentné, pripojiteľné a dobíjacie riešenie ich čelovky. Vďaka aplikácii MyPetzl Light môže užívateľ kedykoľvek cez svoj chytrý mobilný telefón, kontrolovať stav akumulátora, zostávajúcu dobu svietenia, upravovať nastavenie výkonu a výdrže za pochodu, meniť režimy podľa práve vykonávanej aktivity. Môžete si jednoducho stiahnuť profily, pripravené pre trailrunning, mountaineering, trekking, kempovanie alebo si môže vytvoriť vlastné profily podľa potreby. Aplikácia MyPetzl Light vyžaduje mať v mobile operačný systém iOS 7 (a novšie) alebo Android 4.3 (a novšie). Dlhšia výdrž, pohodlné osvetlenie a minimálna nutnosť manipulácie, vďaka technológii Reactive Lighting - Senzor automaticky nastaví svietivosť a optimalizuje výdrž v závisloti na zvolenej výdrži (2,5hod., 5hod., 10hod.). Svietivosť sa na čelovke sama automaticky upraví v troch režimoch: MAX POWER, STANDARD, MAX AUTONOMY. Senzor je možné deaktivovať a čelovku prepnúť do režimu CONSTANT LIGHTING - svieti po celý čas stále rovnako. Svietidlo má kombinovaný kužeľ svetla so širokým kužeľom pre osvetlenie blízkeho okolia a úzky zaostrený kužeľový lúč pre ďaleký dosvit. Okrem bieleho svetla je osadená aj červenou LED s režimom červeného svetla pre nenápadné nočné videnie. Zosilňovač výkonu BOOST, slúži pre krátkodobé zosilnenie svietivosti na maximálny možný výkon 300lm. Funkcia zámku LOCK, zabraňuje nechcenému zapnutiu čelovky v batohu. Čelovka je napájaná na dobíjací Li-Ion akumulátor 1800mAh. Dobíjanie prebieha pomocou štandardného mikro USB portu. Je opatrená aj indikátorom stavu nabíjania/ vybíjanie. Akumulátor je možné nahradiť zadným dielom na klasické batérie (nie je súčasťou balenia). Umývateľný elastický popruh na hlavu je rozdelený do dvoch pruhov a pevne drží čelovku na hlave aj pri dynamických pohyboch. Odolnáva vočí nepriaznivému počasiu podľa štandardu IPX4. Pokiaľ hľadáte kompaknú, praktickú a inteligentnú čelovku s možnosťou USB nabíjania a Bluetooh, PETZL Reactik + je pre Vás tou správnou voľbou.  

 

Parametre:

 • Použitá LED: 2x Biela, 1x Červená LED + Senzor
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 300 lumenov 
 • Dosah svetla: 110 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-ion 1800mAh
 • Počet režimov: 3 režimy biele + 2 režimy červené svetlo - REACTIVE LIGHTING (Reaktívne svietenie): MAX POWER, STANDARD, MAX AUTONOMY// Červená LED Svietenie, STROBE
 • Materál: ABS - tvrdený plast
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Oranžovo-biela
 • Indikátor stavu akumulátora/ batérií: Áno
 • Maximálna výdrž svietenia: 2,5hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 10hod. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vode odolnosť: IPX4
 • Doba svietenia: REACTIVE LIGHTING (Reaktívne svietenie): MAX POWER 2,5hod. (300lm-110m 100% výkon), STANDARD 5hod. (170lm-95m 57% výkon), MAX AUTONOMY 10hod. (80lm-70m 27% výkon)// Červená LED 30hod. (2lm-8m 100% výkon), STROBE 60hod. (1km)
 • Váha: 115g
 • Certifikácia: CE

 

Obsah balenia:

Čelovka, čelový popruh, vstavaný Li-ion 1800mAh akumulátor, micro USB kábel.

 

Ovládanie svietidla:

Po zapnutí svietidla horným spínačom sa čelovka automaticky rozsvieti v režime REACTIVE LIGHTING. Upozornenie: Zámok LOCK - svietidlo sa automaticky nevypne, pred použitím zámku LOCK nezabudnite svietidlo vypnúť. V režime REACTIVE LIGHTING - ak senzor zaznamená oblasť s dostatočne jasným svetlom, setlo vychádzajúce z čelovky začne zoslabovať, aby šetrila akumulátor, batériu. Tri svetelné režimy sa dajú meniť aj manuálne - stláčaním bočného spínača.

Pripojenie mobilu s čelovkou cez Bluetooh - z bočnej strany čelovky sa nachádza modrá indikačná blikajúca LED, ktorá znázorňuje, že je Bluetooh čelovky aktívny. Na mobile si aktivujte Bluetooh. Spárujete sa v mobile s čelovkou, následne spustíte aplikáciu MyPetzl Light v mobile a môžete nastavovať intenzitu, prepínať medzi predvolenými režimami atď,, pomocou obrazovky mobilu.  

 

Nabíjanie:

Pre nabíjanie čelovky je treba dostať sa k micro USB vstupu, ktorý sa nachádza pod gumenou krytkou - povytiahnutím krytky smerom hore z vrchnej strany čelovky. Do Micro USB konektora pripojíte jeden koniec USB bábla a druhý koniec napr. k PC. Nabíjanie je signalizované svietením červenej indikačnej LED z boku čelovky. Pri plnom nabití sa LED kontrolka rozsvieti na zeleno. Odpojte Micro USB kábel. 

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte     Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

Parametre


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia