Led Baterka LedLenser MT6

 
 
 

+421 917 977 936

 
 
 
 
Obľúbené produkty
Musíte sa prihlásiť.
 
 

LED-LENSER

Led Baterka LedLenser MT6
zväčšiť obrázok
Záruka 7 rokov
Led Baterka LedLenser MT6
Led Baterka LedLenser MT6
 
Špeciálna ponuka pre Vás - pri zakúpení tohto produktu môžete získať darček...
 • Led žiarovka V-TAC E27, 9W, 806lm
  zľava 100%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €1,41 bez DPH
  €1,69 s DPH
  ušetríte: €1,69
  Zdarma
 • LED Kľúčenka Xtar
  zľava 100%
  Cena: €8,33 bez DPH
  €9,99 s DPH
  ušetríte: €9,99
  Zdarma
 • LED Baterka Tank007 F1, 1 Režim
  zľava 50%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €11,66 bez DPH
  €13,99 s DPH
  ušetríte: €7,00
  €6,99
 • Nemám záujem o darček
Pridať označené ponuky, spolu s Led Baterka LedLenser MT6
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Led Baterka LedLenser MT6

Stredne veľké svietidlo Ledlenser MT6 produkuje výkon 600lm s dosahom svetla 260m. Napája sa na 3x AA batérie a má 3 režimy. Pamäť režimov je samozrejmosťou. Má nastaviteľnú ZOOM optiku, ktorá umožňuje zužovať a rozširovať svetelný lúč. Spĺňa IPX-4.
Výrobca: LED-LENSER
Kód produktu:500845
Záruka:
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: €58,25 bez DPH
€69,90 s DPH
Nakúpte nad 30€ a máte dopravu zadarmo.
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Svetelný tok (lm):600
Dosah svetla (m):260
Napájanie:AA
Použitá LED:Xtreme power LED
Počet režimov:3
Pamäť režimov:Áno
Nabíjanie v tele:áno
Záruka v rokoch:7
Farba svetla:studená biela
Materiál:Zliatina leteckého hlinníka
Životnosť LED (hod):50 000
Odolnosť voči nárazu (m):1,5
Vodeodolnosť/IPX:IPX-4
Balené s akumulátorom/zdrojom:áno
Farba tela svietidla:čiernastrieborná
Dĺžka svietidla (cm):14,8
Priemer hlavy/reflektora svietidla (cm):3,7
Priemer tela svietidla (cm):3,4
Váha /bez zdroja/ v g:250
Použitý reflektor:nastaviteľná zoom optika (focus systém)
Počet LED:1

Popis

Nová outdoorová séria ručných svietidiel Ledlenser MT je určená predovšetkým pre lov, rybárčenie a camping. Ale využitie nájde prakticky vo všetkých outdoorových odvetviach. Doménou jednotlivých modelov je kombinácia vysokého výkonu, dlhej výdrže a extrémnej odolnosti. Konkrétne svietidlo Ledlenser MT6 napájaná troma tužkovými batériami AA dosvieti pri maximálnom výkone 600 lm na vzdialenosť až 260 m po dobu ôsmich hodín. Celkom má užívateľ na výber z troch svetelných režimov. Na úsporný režim (10 lm, 30 m) vydrží LED baterka svietiť až neuveriteľných 192 hodín! Baterka s rozmermi 141 mm a 250 g je nadpriemerne odolná podľa štandardov IPX4, teda nesklame ani pri daždi či snežení, ani pri páde z výšky. Svietidlo je možné naprogramovať pomocou funkcie Smart Light Technology, súčasťou je samozrejme reflektorová šošovka Advanced Focus System a tiež mechanizmus rýchleho ostrenia. Temeprature Control Systém chráni LED baterku proti prehriatiu. Elektrolyticky pozlátené kontakty sú zárukou vysokej odolnosti pred korozívnym poškodením spôsobenému najčastejšie kyselinou alebo plynom z batérií. To potvrdzuje aj sedemročná záruka, ktorá sa na svetlá Ledlenser vzťahuje. Svietidlo je navyše kompatibilné s GoPro adaptérom, takže ju môžete napríklad pripevniť miesto kamery na helmu alebo na statív.

 
Parametre:
 • Použitá LED: Xtreme LED
 • Životnosť LED: 50000 h
 • Dosah svetla: 260 m
 • Svetelný tok: 600 lm
 • Počet režimov: 3 Režimy: 100% , 33%, 1,7%
 • Maximálna výdrž svietenia: 8 hod (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 192 hod (min. výkon)
 • Pamäť režimov: Nie
 • Povrch reflektora: Hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5 m
 • Vhodné akumulátory/batérie: 3 x AA
 • Doba svietenia: 600lm(8hod.) 100%, 200lm(15hod.) 33%, 10lm(192hod.) 1,7%
 • Certifikát odolnosti: IPX4
 • Rozmery: dĺžka:141 mm, priemer hlavy 3,7 cm, priemer tela 3,4 cm
 • Hmotnosť: 250 g (bez akumulátora/ batérie)

 

Obsah balenia:

Svietidlo, nylonové púzdro, 3x AA alkalická batéria, návod.

 

Ovládanie:
Svietidlo sa zapína/ vypína a zmena režimov nastáva stlačením spínača na boku tela svietidla. Keď svietidlo svieti v jednom z režimov svietenia dlhšie ako cca 2sec., stlačením spínača je ho možné vypnúť bez potreby cyklicky prejsť všetkými režimami svietenia.

ZOOM (rozširovanie/ zužovanie svetelného lúča) - zmena šírky svetelného lúča nastáva povytiahnutím hlavy svietidla smerom dopredu/ dozadu. Svetelný lúč sa rozširuje alebo zužuje - v závislosti od polohy, ktorou hlavu svietidla posúvame.

Uzamknutie tlačidla svietidla - Stlačte spínač stlačený po dobu cca 19sec. Svietidlo 4x blikne. Teraz je spínač uzamknutý pred nechceným pustením napr. pri preprave.

Odomknutie tlačidla svietidla - Podržte spínač stlačený cca 5sec., svietidlo 1x blikne a spínač je odomknutý.

Farebná LED indikácia - Nachádza sa v spínači svietidla. Keď je akumulátor nabitý 100 až 50%, svieti na zeleno. Keď je akumulátor vybitý na 50% a menej,svieti spínač na žlto. Keď je akumulátor vybitý na 90% a menej, indikácia v spínači bude svietiť na červeno.

 

Advanced Focus System:
 
Spojením šošovky a reflektoru vznikla unikátna technológia, ktorá nemá vo svete obdobu.Vznikla tak reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie lúča svetla s plynulým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla do ostrého zväzku a naopak. Ostrenie sa vykonáva jednoduchým posunutím hlavy svietidla dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozostrenie). Svietidlá LED LENSER ako jediné na svete využívajú princíp lomu svetla. Bežné svetlá iba odrážajú svetlo od reflexných plôch vnútri hlavy svetla.
 
Speed Focus:
 
Rýchle ostrenie. SPEED FOCUS je rýchly a spoľahlivý posuvný mechanizmus ostrenia a v mnohých ohľadoch lepší ako konvenčné otočné mechanizmy. Je neoddeliteľnou súčasťou systému AFS (Advanced Focus Systém). Aby bol tento mechanizmus funkčný je potrebné umiestniť LED diódu, šošovku a reflektor v jednej osi. Presné polohovanie tohto systému je vykonávané za pomocou laserovej technológie. Svietidlo potom môžete ovládať jednoducho jednou rukou, kedy posuniete hlavu svietidla palcom od seba alebo k sebe a docielite tak rozostrenie alebo zaostrenie svetla rýchlosťou blesku a hlavne pohodlne.

Pozlátené kontakty:

Zlato je veľmi špeciálny materiál. Kvôli zlatu sa viedli vojny, okrádali sa a vraždili ľudia. Dnes sa stále častejšie dozviete, že je zlato vynikajúci elektrický vodič Je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v schopnosti nepodliehať korózii vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70% porúch svietidiel možno pripísať korozívnym poškodením spôsobeným kyselinou alebo plynom z batérií. Preto majú svetlá LED LENSER pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu vydržia svetlá LED LENSER celé desaťročia.

Materiály svietidiel sa tiež líšia vo svojej elektrickej vodivosti. Pri vysokom zaťažení sa niektoré zahrievajú, vďaka tomu odpor v takomto materiáli rastie, ubúda napätie pretekajúcej energie, premieňa sa na teplo, čo je u elektrického ohrievača žiaduce, u svietidiel je to presne naopak. Energia dodávaná z batérií nesmie ohrievať kontakty. Mnoho konkurenčných výrobcov používa lacné kontakty, čo sa prejaví výrazne na výkone svetla i jej dobe použitia. Vďaka pozláteným kontaktom vydržíelektronika svietidiel LED LENSER neporušená desiatky rokov.

​Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 

Parametre


 
 
Mohlo by sa Vám hodiť...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia