Nabíjateľné LED bicyklové svietidlo Fenix BC30R v2 2017 Praktik Set

 
 
 

+421 917 977 936

 
 
 
Úvod > LED baterky > LED baterky na bicykel > Predné osvetlenie > Nabíjateľné LED bicyklové svietidlo Fenix BC30R v2 2017 Praktik Set
 
Obľúbené produkty
Musíte sa prihlásiť.
 
 

Predné osvetlenie

Nabíjateľné LED bicyklové svietidlo Fenix BC30R v2 2017 Praktik Set
zväčšiť obrázok
Záruka 5 rokov
Špeciálna ponuka pre Vás - pri zakúpení tohto produktu môžete získať darček...
 • Led žiarovka V-TAC E27, 9W, 806lm
  zľava 100%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €1,41 bez DPH
  €1,69 s DPH
  ušetríte: €1,69
  Zdarma
 • LED Kľúčenka Xtar
  zľava 100%
  Cena: €8,33 bez DPH
  €9,99 s DPH
  ušetríte: €9,99
  Zdarma
 • LED Baterka Tank007 F1, 1 Režim
  zľava 100%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €11,66 bez DPH
  €13,99 s DPH
  ušetríte: €13,99
  Zdarma
 • Nemám záujem o darček
Pridať označené ponuky, spolu s Nabíjateľné LED bicyklové svietidlo Fenix BC30R v2 2017 Praktik Set
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Nabíjateľné LED bicyklové svietidlo Fenix BC30R v2 2017 Praktik Set

Druhá generácia nabíjacieho cyklosvietidla Fenix ​​BC30R, prináša svetelný tok až 1800 lúmenov (ANSI) a dosvit až 161 metrov. Napájané je interným nabíjanteľným Li-ion akumulátorom 5200 mAh/ 3.7V. Svetel. kužeľ osvetľuje celý priestor pred bicyklom.
Výrobca: FENIX
Kód produktu:BC30RV2
Záruka:
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: €108,25 bez DPH
€129,90 s DPH
Nakúpte nad 30€ a máte dopravu zadarmo.
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Svetelný tok (lm):1800
Dosah svetla (m):161
Napájanie:vstavaný zdroj
Použitá LED:XM-L2 U2
Počet režimov:6
Pamäť režimov:Áno
Nabíjanie v tele:áno
Záruka v rokoch:5
Farba svetla:denná biela
Materiál:Zliatina leteckého hlinníka
Životnosť LED (hod):50 000
Odolnosť voči nárazu (m):1
Povrch reflektora:SMO hladký
Vodeodolnosť/IPX:IPX-6
Balené s akumulátorom/zdrojom:áno
Farba tela svietidla:čierna
Dĺžka svietidla (cm):11,4
Priemer hlavy/reflektora svietidla (cm):5,05
Priemer tela svietidla (cm):3,18
Váha /bez zdroja/ v g:222
Použitý reflektor:štandardný reflektor
Pracovné napätie:3,4 ~ 8,4V
Počet LED:2

Popis

Druhá generácia nabíjacieho cyklosvietidla Fenix ​​BC30R, prináša svetelný tok až 1800 lúmenov (ANSI) a dosvit až 161 metrov. Napájané je interným nabíjanteľným Li-ion akumulátorom 5200 mAh/ 3.7V cez konektor micro USB priamo v tele svietidla. Zdrojom svetla sú dve moderné diódy Cree XM-L2 U2 s teplejšou neutrálnou bielou farbou svetla. Výhodou tohto odtieňa svetla je prirodzenejšie a kontrastnejšie vykresľovanie farieb na poli. LED cyklo svietidlo využíva osvedčenú svetelnú technológiu dvojsvetového lúča. Hlavný kužeľ svetla je vytváraný špeciálne navrhnutou optikou a svieti do diaľky, zatiaľ čo sekundárne široký kužeľ lúčov dotvára optický člen, ktorý je v hornej časti tvarovaný tak, že svetlo smerujúce nahor, láme dole na zem. Vzniká tým kužeľ plynulo osvetľujúci celý priestor pred bicyklom - a to aj v miestach, ktoré bežné cyklistické svetlá nepokryjú. Zlepšenie sa dosiahlo pomocou vzdialeného káblového prepínača, teraz ho možno zapnúť, vypnúť a prepnúť medzi režimami napájania. Nový držiak riadidiel je charakterizovaný nižšou hmotnosťou a rýchlejšou montážou, bez použitia nástrojov. Držiak umožňuje rýchle odstránenie svietidla tak, aby mohol byť použité aj ako vysoko výkonná LED baterka. Držiak môže byť použitý na všetkých riadidlách s priemerom 22 až 35 milimetrov. Existuje celkovo šesť digitálne regulovaných režimov svietenia, vrátane varovného blikania. Na svietidle je tiež informačný OLED displej, ktorý zobrazuje stav nabitia akumulátora, zvolený režim a zostávajúci čas prevádzky. Cyklistické svetlo Fenix ​​BC30R, vám ponúka vysoko kvalitné osvetlenie pre nočné tréningy, pravidelné dochádzanie do práce a vytrvalostné preteky.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť a dosvit) sú určené v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.
 

Parametre:

 • Použitá LED: Cree XM-L2 U2 LED, 
 • Farba svetla: Denný odtieň svetla 4500K
 • Životnosť LED: 50000 hod.
 • Maximálny výstup LED: 1800 lumenov
 • Dosah svetla: 161 metrov 
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Interný Li-Ion akumulátor 5200mAh
 • Špeciálne tvarovaná optika vytvára svetelný kužeľ, kombinujúci široké periférne osvetlenie a dosvit 155 metrov
 • Počet režimov: 6 Režimov - BURST 100% (po dobu stlačenia), 56%, 22%, 8%, 3%, Blesk
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO hladký leštený
 • Svietidlo sa do držiaka uchytáva pomocou rýchloupínacieho mechanizmu, ktorý ju umožňuje sňať behom okamihu a rovnako rýchlo ju opäť bezpečne nasadiť.
 • Pogumovaná konštrukcia objímky držiaku zaisťuje pevné a bezpečné uchytenie svietidla na bicykel s jednoduchým a spoľahlivým nastavením smeru svietenia.
 • Doba nabíjania cca 5-6 hodín pri plne vybitom akumulátore
 • Informačný OLED displej s indikáciou stavu nabitia a zostávajúcou dobou svietenia pre daný režim
 • Diaľkový káblový vypínač (odnímateľný) je dodávaný s LED baterkou na zmenu režimov a aktiváciu najsilnejšieho režimu BURST
 • Doba nabíjania je približne 5 hod. s úplne vybitým akumulátorom (doba sa môže líšiť v závislosti od výkonu použitej nabíjačky (odporúča sa 1500 mA alebo viac)
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka T6 Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: BURST 100% (1800lm - po dobu stlačenia)/ 56% (1000lm - 2hod.40min.) (max. výkon)  
 • Maximálna výdrž svietenia: 36hod. (min. výkon) 
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podľa štandardu IP66
 • Doba svietenia: BURST 100% (1800lm-po dobu stlačenia), 56% (1000lm-2hod.40min.), 22% (400lm-7hod.20min.), 8% (150lm-16hod.10min.), 3% (50lm-36hod.)
 • Rozmery: 11,4 x 5,05 x 3,18 cm
 • Váha: 222g (so vstavaným akumulátorom) 

 

Obsah balenia:

Svietidlo s integrovaným akumulátorom, držiak na riadidlá s dištančnými vložkami, diaľkový spínač, USB kábel.

 

Ovládanie svietidla:

Stlačením horného tlačidla, keď je svetlo vypnuté, sa na displeji zobrazí indikátor nabitia štvordielnej batérie. Svietidlo sa zapína a vypína stlačením horného tlačidla na 1 sekundu. Hneď ako svieti kontrolka, režimy osvetlenia sa prepínajú tlačidlami plus a mínus, blikajúci režim sa aktivuje dvojitým stlačením horného tlačidla. Na displeji sa zobrazí číslo zvoleného režimu a zostávajúci čas osvetlenia. Doba vysokého osvetlenia sa aktualizuje raz za minútu a aktualizuje sa v nižších režimoch každých 5 minút. Bicyklové svetlo je možné úplne ovládať káblovým spínačom. Pripojte káblový spínač do zásuvky na spodnej strane svietidla. Zásuvka je vybavená gumovým uzáverom, ktorý môžete odklopiť pred pripojením. Pomocou suchého zipsu na prepínači ho pripevnite k vybraným riadidlám. Svetlo možno zapnúť a vypnúť podržaním tlačidla so symbolom štvorca asi pol sekundy. Stlačením tohto tlačidla, môžete cyklicky prepínať režimy osvetlenia (okrem režimu Blesku). Podržaním tlačidla so symbolom blesku sa aktivuje režim BURST, až na 20 sekúnd (pri súčasnom držaní tlačidla) alebo najvyšším dostupným režimom. Režim BURST sa môže aktivovať aj vtedy, keď je LED baterka vypnutá. Ak zostávajúci čas svietenia klesne pod 30 minút, horné tlačidlo začne blikať červeno. Baterka potom automaticky prepne na režimy nižšej spotreby energie, aby sa zaistila čo najdlhšia životnosť. Ak je akumulátor kriticky vybitý, prepne sa do režimu blesku. V tomto prípade odporúčame, aby sa svietidlo nabilo čo najskôr, aby sa ochranná elektronika zabudovaná v akumulátoroch nevypínala, a aby nezhaslo svetlo.

 

Nabíjanie:

Odklopte gumový kryt konektora micro USB na spodnej strane svietidla a pripojte ho pomocou kábla USB do počítača, sieťového adaptéra USB alebo adaptéra na adaptér do auta USB. Akákoľvek nabíjačka pre mobilný telefón s konektorom micro USB môže byť tiež použitá na nabíjanie. Po pripojení k svietidlu začne nabíjanie. Na displeji sa zobrazí stav nabitia akumulátora a zelené tlačidlo bliká. Počas nabíjania svietidla, bude k dispozícií iba najnižší režim 50 lúmenov. Keď je akumulátor úplne nabitá, zelené tlačidlo sa rozsvieti a nebliká. Doba nabíjania je približne 5 hodín. Použité akumulátory Li-ion netrpia pamäťovým efektom, takže akumulátory môžete kedykoľvek dobíjať.

 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať, akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Parametre


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia