Trojitý nabíjací Micro USB kábel

 
 
 

+421 917 977 936

 
 
 
Úvod > Akumulátory a batérie > Puzdra a príslušenstvo > Trojitý nabíjací Micro USB kábel
 
Obľúbené produkty
Musíte sa prihlásiť.
 
 

Puzdra a príslušenstvo

Trojitý nabíjací Micro USB kábel
zväčšiť obrázok
NovinkaZáruka 2 roky
Trojitý nabíjací Micro USB kábel
Trojitý nabíjací Micro USB kábel
Trojitý nabíjací Micro USB kábel
Trojitý nabíjací Micro USB kábel
Trojitý nabíjací Micro USB kábel
Trojitý nabíjací Micro USB kábel
 

Trojitý nabíjací Micro USB kábel

Určený pre nabíjanie až troch akumulátorov, svietidiel, čeloviek, mobilných telefónov, navigácií a ďalších zariadení s Micro-USB konektorom naraz Nie je určený pre dátové prenosy a synchronizáciu, nemá zapojené dátové piny Farba: Žltá 3x Micro-USB výstup Rozmery: 20 cm (dĺžka) Váha: 15g
Kód produktu:USBTRIPLE
Záruka:
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: €5,66 bez DPH
€6,79 s DPH
Nakúpte nad 30€ a máte dopravu zadarmo.
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste

Popis

Nabíjací kábel s tromi Micro USB výstupmi na jednej strane a veľkým vstupným USB konektorom na druhej strane. Dĺžka kábla je 20 centimetrov a farba je žltá. Kábel je zvlášť vhodný pre nabíjanie väčšieho počtu Micro-USB akumulátorov naraz.

Napríklad sa jedná o Fenix 18650 3500mAh USB, Fenix 18650 2600mAh USB, Fenix RCR123A USB, Fenix USB AA batérie, ale možno s ním nabíjať aj všetky svietidlá, čelovky, mobilné telefóny, powerbanky, navigácia a ďalšie zariadenia s Micro-USB konektorom .

Pozor, kábel nie je určený pre dátové pripojenie mobilných telefónov a iných zariadení, dátové prenosy a synchronizácia nie sú s týmto káblom funkčný, je určený iba na nabíjanie!

Predĺži sa s týmto káblom bežná doba nabíjania?
To záleží na prúdovej zaťažiteľnosti vášho USB zdroja a prúdovom odberu zariadenia, ktoré je na tento trojitý kábel pripojíte. USB akumulátory majú nabíjací prúd zvyčajne v rozsahu 300-700mA, pokiaľ k ich nabíjaniu použijete USB zdroj, ktorý zvládne záťaž aspoň 2100mA, tak sa všetky tri akumulátory budú nabíjať plnou rýchlosťou. Mobilné telefóny a powerbanky, zvyčajne zvládnu nabíjací prúd 1000-2000mA, takže ak budete nabíjať tri naraz, tak je nutné počítať s adekvátne predĺženou dobou nabíjania, podľa prúdovej zaťažiteľnosti vášho USB zdroja.

 

Parametre:

  • Určený pre nabíjanie až troch akumulátorov, svietidiel, čeloviek, mobilných telefónov, navigácií a ďalších zariadení s Micro-USB konektorom naraz
  • Nie je určený pre dátové prenosy a synchronizáciu, nemá zapojené dátové piny
  • Farba: Žltá
  • 3x Micro-USB výstup
  • Rozmery: 20 cm (dĺžka)
  • Váha: 15g

Parametre


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia