Led Baterka LedLenser P7R

 
 
 
 
Obľúbené produkty
Musíte sa prihlásiť.
 
 

LED-LENSER

Led Baterka LedLenser P7R
zväčšiť obrázok
Záruka 7 rokov
Led Baterka LedLenser P7R
Led Baterka LedLenser P7R
Led Baterka LedLenser P7R
Led Baterka LedLenser P7R
Led Baterka LedLenser P7R
Led Baterka LedLenser P7R
 
Špeciálna ponuka pre Vás - pri zakúpení tohto produktu môžete získať darček...
 • Led žiarovka V-TAC E27, 9W, 806lm
  zľava 100%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €0,83 bez DPH
  €0,99 s DPH
  ušetríte: €0,99
  Zdarma
 • LED Kľúčenka Xtar
  zľava 100%
  Cena: €8,33 bez DPH
  €9,99 s DPH
  ušetríte: €9,99
  Zdarma
 • LED Baterka Tank007 F1, 1 Režim
  zľava 50%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: skladom
  Cena: €11,66 bez DPH
  €13,99 s DPH
  ušetríte: €7,00
  €6,99
 • Nemám záujem o darček
Pridať označené ponuky, spolu s Led Baterka LedLenser P7R
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Led Baterka LedLenser P7R

Ledlenser P7R je nabíjateľné svietidlo s výkonom až 1000lm a dosahom 210m. Napájané je 1x 18650 akumulátorom. Svietidlo je vybavené 3 režimami. Je odolné podľa normy IPX-6. Má špeciálnu fokusovateľnú ZOOM optiku.
Výrobca: Gaciron
Kód produktu:9408-R
Záruka:
Vaša cena: €83,25 bez DPH
€99,90 s DPH
Nakúpte nad 30€ a máte dopravu zadarmo.
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Svetelný tok (lm):1000
Dosah svetla (m):210
Napájanie:18650
Použitá LED:Iná
Počet režimov:3
Pamäť režimov:Áno
Nabíjanie v tele:áno
Záruka v rokoch:7
Farba svetla:studená biela
Materiál:Zliatina leteckého hlinníka
Životnosť LED (hod):50 000
Odolnosť voči nárazu (m):1,5
Vodeodolnosť/IPX:IPX-6
Balené s akumulátorom/zdrojom:áno
Farba tela svietidla:čierna
Dĺžka svietidla (cm):15,8
Priemer hlavy/reflektora svietidla (cm):3,7
Priemer tela svietidla (cm):2,95
Váha /bez zdroja/ v g:212
Použitý reflektor:nastaviteľná zoom optika (focus systém)
Počet LED:1

Popis

Ďalšie vylepšenia najpredávanejšiej LED baterky od Ledlenseru nesie označenie Ledlenser P7R. Využitím dobíjacieho akumulátora ICR 18650 Li-Ion a technológie Advanced Focus System dosahuje táto nová baterka mimoriadneho výkonu až 1000 lm s dosvitom na 210 metrov. Mechanizmus Smart Light Technology umožňuje individuálne nastavenie svetelných režimov. Prepínať možno medzi tromi módmi: plné svietenie, úsporné svietenie (výdrž až 40 hodín) a obranný Stroboskop. Súčasťou balenia je dobíjacia stanica s magnetickými kontaktmi, ktoré strážia úroveň nabitia a zabraňujú ich prebitie. Naviac je nabíjačka vybavená konektorom USB a preto môžete LED baterku dobíjať bez problémov aj v aute, z notebooku či stolného počítača. Funkcia Fast Lock umožňuje zamknúť ostriacu hlavicu svietidla v polohe, ktorú aktuálne potrebujete. Súčasťou balenia je aj pútko na ruku aj praktické puzdro. Svietidlo je štandardne vysoko odolné proti striekajúcej vode i proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlátené kontakty dodávajú svietidlu extrémnu odolnosť proti korózii. Vzťahuje sa na ňu sedemročná záruka.
 
 
Parametre:
 • Použitá LED: High End Power LED
 • Životnosť LED: 50000 h
 • Dosah svetla: 210 m
 • Svetelný tok:1000 lm
 • Počet režimov: 3 režimy: 100%, 25%, 2%
 • Maximálna výdrž svietenia: 2 hod (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 40 hod (min. výkon)
 • Pamäť režimov: Nie
 • Povrch reflektora: Hladký
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5 m
 • Vhodné akumulátory/batérie: 1x 18650 3.7V
 • Certifikát odolnosti: IPX4
 • Doba svietenia: 1000lm(2hod.) 100%, 250lm(5hod.) 25%, 20lm(40hod.) 2%
 • Rozmery: dĺžka:15,8 cm, priemer hlavy 3,7 cm, priemer tela 2,95 cm
 • Hmotnosť: 212 g
 
Obsah balenia:
Svietidlo, akumulátor Li-ion 18650 3,7V, puzdro, pútko na ruku, špeciálny nabíjací magnetický kábel, závesný plastový stojan, 2x skrutka, 2x hmoždinka, návod.
 
 
Ovládanie:

Svietidlo sa zapína/ vypína a zmena režimov nastáva stlačením spínača na zadnej strane tela svietidla. Keď svietidlo svieti v jednom z režimov svietenia dlhšie ako cca 2sec., stlačením spínača je ho možné vypnúť bez potreby cyklicky prejsť všetkými režimami svietenia.

ZOOM (rozširovanie/ zužovanie svetelného lúča) - zmena šírky svetelného lúča nastáva povytiahnutím hlavy svietidla smerom dopredu/ dozadu. Svetelný lúč sa rozširuje alebo zužuje - v závislosti od polohy, ktorou hlavu svietidla posúvame.

 

Advanced Focus System:

 
Spojením šošovky a reflektoru vznikla unikátna technológia, ktorá nemá vo svete obdobu.Vznikla tak reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie lúča svetla s plynulým prechodom zo širokého homogénneho kruhu svetla do ostrého zväzku a naopak. Ostrenie sa vykonáva jednoduchým posunutím hlavy svietidla dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozostrenie). Svietidlá LED LENSER ako jediné na svete využívajú princíp lomu svetla. Bežné svetlá iba odrážajú svetlo od reflexných plôch vnútri hlavy svetla.
 
Speed Focus:
 
Rýchle ostrenie. SPEED FOCUS je rýchly a spoľahlivý posuvný mechanizmus ostrenia a v mnohých ohľadoch lepší ako konvenčné otočné mechanizmy. Je neoddeliteľnou súčasťou systému AFS (Advanced Focus Systém). Aby bol tento mechanizmus funkčný je potrebné umiestniť LED diódu, šošovku a reflektor v jednej osi. Presné polohovanie tohto systému je vykonávané za pomocou laserovej technológie. Svietidlo potom môžete ovládať jednoducho jednou rukou, kedy posuniete hlavu svietidla palcom od seba alebo k sebe a docielite tak rozostrenie alebo zaostrenie svetla rýchlosťou blesku a hlavne pohodlne.

Pozlátené kontakty:

Zlato je veľmi špeciálny materiál. Kvôli zlatu sa viedli vojny, okrádali sa a vraždili ľudia. Dnes sa stále častejšie dozviete, že je zlato vynikajúci elektrický vodič Je extrémne odolné. Jeho odolnosť spočíva v schopnosti nepodliehať korózii vo vysokom stupni chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70% porúch svietidiel možno pripísať korozívnym poškodením spôsobeným kyselinou alebo plynom z batérií. Preto majú svetlá LED LENSER pozlátené kontakty. Vďaka tomuto drahému opatreniu vydržia svetlá LED LENSER celé desaťročia.

Materiály svietidiel sa tiež líšia vo svojej elektrickej vodivosti. Pri vysokom zaťažení sa niektoré zahrievajú, vďaka tomu odpor v takomto materiáli rastie, ubúda napätie pretekajúcej energie, premieňa sa na teplo, čo je u elektrického ohrievača žiaduce, u svietidiel je to presne naopak. Energia dodávaná z batérií nesmie ohrievať kontakty. Mnoho konkurenčných výrobcov používa lacné kontakty, čo sa prejaví výrazne na výkone svetla i jej dobe použitia. Vďaka pozláteným kontaktom vydržíelektronika svietidiel LED LENSER neporušená desiatky rokov.

​Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 

Parametre


 
 
Mohlo by sa Vám hodiť...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia