Výmena a vrátenie tovaru do 14 dní

 
 
 
Úvod > Výmena a vrátenie tovaru do 14 dní
 
Obľúbené produkty
Musíte sa prihlásiť.
 
 

Ako postupovať pri vrátení alebo výmene tovaru

Vrátenie tovaru v zákonnej lehote 14 dní

Kupujúci má právo predmet kúpi vrátiť predávajúcemu bez uvedenia dôvodu do 14 dní od dňa doručenia. Tovar je nutné vrátiť v pôvodnom balení, nepoužívaný a nepoškodený spolu s vyplneným sprievodným listom/formulárom*. Zásielky zaslané na dobierku neakceptujeme a nebudú prebraté. Predávajúci vráti čiastku za vrátený tovar do 14 dní od prijatia vráteného tovaru na Vami uvedené číslo účtu.  

Kupujúci je povinný toto rozhodnutie oznámiť predávajúcemu vopred na e-mailovú adresu: iled.sk@gmail.com alebo telefonicky na č. 0917 977 936.

Výmena tovaru

Predávajúci umožňuje aj výmenu tovaru a to v rovnakom časovom období a teda do 14 dní od dňa doručenia. Pre výmenu je potrebné postupovať podobne ako pri vrátení a teda je nutné tovar, ktorý si želáte vymeniť zaslať v pôvodnom balení, nepoužívaný a nepoškodený spolu s vyplneným sprievodným listom/formulárom*. Zásielky zaslané na dobierku neakceptujeme a nebudú prebraté. Predávajúci vráti/vyrovná vzniknutý rozdiel za vrátený tovar do 14 dní od prijatia vráteného tovaru na Vami uvedené číslo účtu.

Kupujúci je povinný toto rozhodnutie oznámiť predávajúcemu vopred na e-mailovú adresu: iled.sk@gmail.com alebo telefonicky na č. 0917 977 936.

 

Všetky zásielky posielajte na adresu:

Ing. Iveta Olbertová ILED

Dolné Držkovce 206

956 54  Veľké Držkovce

Formulár "Vrátenie alebo výmena tovaru do 14 dní"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia