Nitecore TM36 Tiny Monster

 
 
 

+421 917 977 936

 
 
 
 
NITECORE
Vyberte si z ponuky
 
 

NITECORE

Nitecore TM36 Tiny Monster
zväčšiť obrázok
Záruka 5 rokov
Ušetríte: 9 %
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
Nitecore TM36 Tiny Monster
 

Nitecore TM36 Tiny Monster

TM36 Nitecore patrí medzi najvýkonejšie svietidlá na trhu. Má osadenú  LUMINUS SBT-70 LED , ktorá dosahuje výkon 1800 lm a dosah svetla neuveriteľných 1100 m .Je napájané zabudovanou batériovou sadou NBP52 3,7V 65Wh.Má 8 režimov.
Výrobca: NITECORE
Kód produktu:PS296102961
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Bežná cena: €410,00 bez DPH
€492,00 s DPH
Vaša cena: €373,10 bez DPH
€447,72 s DPH
Produkt bol pridaný do wishlistu
Tento produkt sa už nachádza vo wishliste
Špeciálna ponuka pre vás - pri zakúpení tohto produktu môžete získať
Pridať označené ponuky, spolu s Nitecore TM36 Tiny Monster
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Svetelný tok (lm):1800
Dosah svetla (m):1100
Napájanie:vstavaný zdroj
Použitá LED:Luminus SBT-70
Počet režimov:8
Pamäť režimov:Áno
Nabíjanie v tele:áno
Záruka v rokoch:5
Farba svetla:studená biela
Materiál:Zliatina leteckého hlinníka
Životnosť LED (hod):50 000
Odolnosť voči nárazu (m):1,5
Povrch reflektora:SMO hladký
Vodeodolnosť/IPX:IPX-8 do 2metrov
Balené s akumulátorom/zdrojom:áno
Farba tela svietidla:čierna
Dĺžka svietidla (cm):27,8
Priemer hlavy/reflektora svietidla (cm):9
Priemer tela svietidla (cm):5
Váha /bez zdroja/ v g:1344
Použitý reflektor:štandardný reflektor
Počet LED:1

Popis

TM36 Nitecore patrí medzi najvýkonejšie svietidlá na trhu. Má osadenú  LUMINUS SBT-70 LED , ktorá dosahuje výkon 1800 lúmenov a dosah svetla neuveriteľných 1100 m .Je napájané zabudovanou batériovou sadou NBP52 3,7V 65Wh. Integrovaný port umožňuje nabíjanie, ktoré je  veľmi jednoduché a pohodlné, takže ho môžete mať stále nabité a pripravené na maximálny výkon. Svietidlo má zabudovaný aj OLED dispej, ktorý zobrazuje svetelný výkon a dosah svetla, stav batérií, napätie batérií , teplotu svietidla a nabíjanie. Všetky tieto funkcie je možné ľahko prepínať pomocou spínača pri displeji. Nitecore TM36 má unikátny spínač, ktorý sa ovláda ako na fotoaparátoch - má dve polohy, namačknutím sa svietidlo aktivuje a dalším namačkávaním môžete voliť z jednotlivých režimov. Ako vždy, Nitecore využíva ultra-tvrdé eloxovaný hliník a design pre maximálnu ergonómiu, odvod tepla a účinnosť. Svietidlo je určené pre ludí, ktorý požadujú extrémny dosah svetla na osvetlenie ďalekých objektov.

 

Parametre:

 • Použitá LED: LUMINUS SBT-70 LED 
 • Životnosť LED: 50000h
 • Maximálny výstup 1800 lumenov
 • Dosah svetla: cez 1100 metrov 
 • Vhodné akumulátory/batérie:  vstavaná batériova sada 8x 18650 NBP52 3,7V 65Wh- dvojnásobná výdrž
 • Svietidlo má výrazné ohnisko s postupným prechodom do halo
 • Počet režimov: 8 Režimov - 100%-1800lm, 44%-800lm, 22%-400lm, 11%-200lm, 3%-50lm, (STROBO,SOS,MAJÁK).
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO Hladký leštený
 • Materiál: Vyrobená z letectvo kvalitnej hliníkovej zliatiny 
 • HAIII armádny tvrdo eloxovaný 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna 
 • Maximálna výdrž svietenia: 1h 45min (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 67h (min. výkon)   
 • Pracovné napätie: 4,3V
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-8 ponorene v 2m
 • Doba svietenia na zabudovaný Li-ion akumulátor: 100%-1800lm (1h 45min) 44%-800lm (5h30min), 22%-400lm (11h), 11%-200lm (21h), 3%-50lm (67h)
 • Rozmery: Celková dĺžka: 27,8cm, Priemer tela: 5cm, Priemer hlavy: 9cm
 • Váha: 1344 g vrátane akumulátora

 

Obsah balenia: svietidlo TM36, vstavaný akumulátor, adaptér na 230V pre nabíjanie vstavaného akumulátora v tele svietidla, popruh na rameno, balenie a návod na použitie.

 

Ovládanie svietidla:

Svietidlo má dvojstupňový spínač. TM36 má dva režimy: denný režim a Turbo režim. Ak svietidlo zapnete namačknutím spínača (spínač stlačíte len do polovice), aktivujete tak denný režim. Ak svietidlo zapnete úplnym dotlačením spinača aktivujete Turbo režim. Svietidlo sa vypína stlačením spinača. Výber svetelných režimov v Dennom režime: Svietidlo musíte zapnúť do denného režimu a namačkávaním spínača (spínač stláčate len do polovice), na výber máte ultra nízky režim, nízky režim, stredný režim a vysoký režim, vybraná úroveň sa uloží do pamäte. Z denného režiu je možné prejsť do Turbo režimu stlačením spínača na doraz. V turbo režime ak namačknete spínač, tak svietidlo sa prepne do denného režimu a to do výkonu, ktorý bol naposledy použivaný. Režim STROBO sa aktivuje dvojitým rýchlim stlačením spínača, v aktivovanom režime strobo je možné meniť režimy na SOS a MAJÁK. SOS sa aktivuje namačknutím spínača a držaním ho namačnutého asi 2 sekundy. Režim MAJÁK sa aktivuje z režimu SOS a to namačknutím spínača a držaním ho namačnutého asi 2 sekundy. Svietidlo má aj funckiu uzamknutia svietidla tj. svietidlo sa nezapne klasickým spôsobom, pokým je uzamknuté. Funkcia sa aktivuje ak spínač úplne dotlačíme a držime cca. 2 sekundy. V tomto režime svietidlo nespotrebuváva žiadnu energiu. Ak počas uzamknutého svietidla stlačíte spínač na displeji tak sa zobrazí LOCK OUT. Pre aktivovanie svietidla je potrebné úplne dotlačiť spínač svietidla na cca. 2 sekundy.

Nabíjanie:

1 spôsob: Odskrutkujte reflektor-hlavu svietidla od tela svietidla, ktorého súčasťou je aj vstavaný akumulátor. Pripojte kábel nabíjacieho adaptéra (súčasť balenia) do nabíjacieho konektora z vrchnej strany tela svietidla so vstavaným akumulátorom. Plne nabitie 8x 18650 trvá asi 7 hodín. Za normálnych podmienok nabíjania bliká modrý indikátor (za sekundu preblikne dvakrát). Podporovaný typ akumulátorov, ktoré sa môžu nabíjať v svietidlé sú len vstavané akumulátory 8x 18650 Li-ion, sa nemôžu nabíjať v svietidle. 

2 spôsob: Pripojte kábel nabíjacieho adaptéra do nabíjacieho konektora v svietidle, ktorý je umiestnený pod hlavou (adaptér nie je súčasťou balenia). Za normálnych podmienok nabíjania bliká modrý indikátor, ktory je v spínači (za sekundu preblikne dvakrát) a na displeji sa zobrazí Charging a napätie akumulátorov. Ak je počas nabíjania zistený problem (zlý akumulátor, zle vložený akumulátor - pozor na polaritu akumulátorov pri vkladaní do svietidla) nabíjanie sa zastaví, signalizácia bude rýchlo blikať a na displeji sa zobrazí ERROR. Ak je svietidlo nabité, na displeji sa zobrazí Chg. Finished a napätie akumulátorov 4,20V. Podporovaný typ akumulátorov, ktoré sa môžu nabíjať v svietidle sú len vstavané akumulátory. 

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

 

Parametre


 
 
Mohlo by sa Vám hodiť...
44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia